Trzy sklepy konopne w dwa lata – krótka historia o nas

Dawno dawno temu, za górami, za lasami…

Nasza historia zaczyna się jesienią 2019 roku. Dwóch ambitnych chłopaków i chęć połączenia pasji z zarabianiem pieniędzy. Dużo przemyśleń, obaw, jednak finalnie padła decyzja – „Otwieramy sklep konopny!”

Pierwszy sklep konopny — Poznań, ul. Głogowska 69

Październik 2019 – otwieramy nasz pierwszy sklep konopny w Poznaniu na ul. Głogowskiej 69. Szybkie odświeżenie lokalu, wstawiamy gabloty, wykładamy towar i zapraszamy na otwarcie!

Nie wyglądało to najlepiej, haha. Wydawało nam się, że wszystko jest jak należy, jednak byliśmy nastawieni na rozwój. Ciągłe poszukiwania odpowiednich produktów w odpowiednich cenach i przemyślenia czy chcemy być po prostu sklepem konopnym z szeroką gamą asortymentu pod kątem CBD — susz konopny, olejki CBD, pasty CBD, dermokosmetyki z CBD, czy jednak chcemy postawić też na akcesoria dla palaczy, dały wynik widoczny na zdjęciu poniżej.

I co? Chyba poszło to w dobrą stronę? Osobiście jesteśmy z tego sklepu bardzo dumni i mimo małego metrażu sklep na Głogowskiej to nasz drugi dom. Mamy tu swój specyficzny klimat, którego nie spotkacie w żadnym innym sklepie i często klienci mówią nam to wprost – „Byłem tu i tam, próbowałem tego i tamtego, jesteście nie do przebicia, tak trzymać!”.

Wasze pozytywne opinie to zawsze miód na nasze uszy. Pomagacie nam pchać to do przodu jeszcze mocniej. Staramy się wsłuchiwać w Wasze opinie, zarówno te negatywne, jak i pozytywne. Tworzycie ten sklep z nami — dziękujemy!

Drugi sklep konopny — Leszno, ul. Narutowicza 18

Z czasem było nam mało, chcieliśmy więcej. Tak więc kolejnym krokiem było otwarcie drugiego sklepu. Postanowiliśmy, że tym razem wychylimy się poza Poznań i tak oto powstał sklep konopny w Lesznie na ul. Narutowicza 18. Tym razem już z większym doświadczeniem, poszło dość gładko. Efekty możecie oglądać na zdjęciach poniżej.

Trzeci sklep konopny — Poznań, ul. Słowiańska 42J

Minęło sporo czasu i przemyśleń co dalej. Przede wszystkim cały czas trwały (i trwają) poszukiwania czegoś, co się wyróżnia na rynku. Rotacje w asortymencie, głównie susz konopny, ale też poszerzanie oferty pod kątem akcesoriów. Do głowy zapukał pomysł — może kolejny sklep? Trochę nad tym myśleliśmy i wymyśliliśmy zaatakować Poznań raz jeszcze. Tak oto w czerwcu tego roku powstał sklep konopny Poznań ul. Słowiańska 42J.

W dzisiejszym wpisie chcieliśmy Wam przybliżyć zarys historii, jak to się stało, że dwóch młodych chłopaków weszło mocno w branżę i starają bić się o najwyższe pozycje, o miano bycia jednym z najlepszych sklepów konopnych w Polsce.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapraszamy do śledzenia naszych social mediów, żeby być z nami na bieżąco. Znajdziecie tam aktualnie obowiązujące promocje, wzmianki na temat wprowadzanych nowości (głównie susz CBD), oraz inne aktualności z naszych sklepów.

Facebook Weedosfera Poznań

Facebook Weedosfera Leszno

Instagram Weedosfera

Wywiad z nami przeprowadzony przez Konopny Web

Chcielibyście dowiedzieć się więcej? Jakiś czas temu odwiedził nas Konopny Web i przeprowadził z nami wywiad, w którym znajdziecie jeszcze więcej treści, które z pewnością zaciekawią większość z Was.

 

Udostępnij artykuł

Udostępnij na Facebook
Udostępnij na Twitter
Udostępnij na Linkdin
Udostępnij na Pinterest

Zostaw komentarz

Na blogu

Produkty CBD

KONTAKT

Nasze sklepy

Głogowska 69, 60-739 Poznań
ul. Słowiańska 42j 61-664 Poznań​
Narutowicza 18, 64-100 Leszno

© Copyright 2021 weedosfera

×

Koszyk